وقتی نماینده پارلمان اتریش با سرکردن روسری قانون منع حجاب را به چالش می‌کشاند + فیلم

نماینده پارلمان اتریش با سرکردن روسری، تصویب قانون منع حجاب در اتریش را به چالش کشید.

وقتی نماینده پارلمان اتریش با سرکردن روسری قانون منع حجاب را به چالش می‌کشاند + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مارتا بیسمان، نماینده مستقل و آزاد عضو شورای ملی جمهوری اتریش در یک نطق پارلمانی با ابراز مخالفت به تصویب ممنوعیت اخیر حجاب در مدارس ابتدایی این کشور، روسری را که با خود به تریبون پارلمان آورده بود، سر کرد.

وی پس از پوشیدن روسری گفت: این همان تکه پارچه‌ای است که شما از آن می‌ترسید. به من نگاه کنید؛ چیزی تغییر نکرد. من همان کسی هستم که قبل از سر کردن این حجاب بودم، مارتا بیسمان!

بیشتر بخوانید: وقتی در دانشگاه کانادا حجاب اجباری می‌شود

00:3500:38

کد ویدیودانلود

فیلم اصلی

انتهای پیام/

حمایت نماینده پارلمان اتریش از حجاب + فیلم

وقتی نماینده پارلمان اتریش با سرکردن روسری قانون منع حجاب را به چالش می‌کشاند + فیلم

حجاب ,اتریش ,پارلمان ,روسری ,نماینده ,فیلم ,پارلمان اتریش ,قانون منع ,منع حجاب ,به چالش ,با سرکردن ,نماینده پارلمان اتریش ,سرکردن روسری قانون ,وقتی نماینده پارلمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

rayanehresaba xnar5 معرفی فیلم های جدید ایرانی و خارجی با ما همراه باشید تا شما را با دنیایی از سرگرمی آشنا کنیم دانلود رایگان فیلم و سریال almanistore 19455497 سورن غنی فایل آل سینگ